Adalet Meslek Yüksek okulu Mezunları’na Sürprize!


Adalet Meslek Yüksekokulu Lisans Tamamlama Programı

Türkiye’de 2 yıllık Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunları için geliştirilen bu programda  V.N. Karazin National Unıversity   tarafından fark dersler belirlenip, 2 yıllık alınan eğitimin Rusça veya İngilizce Eğitim Destekli  4 yıllık Hukuk lisans eğitimine tamamlamak mum kın.
Programı başarı ile bitiren öğrenciler, Üniversite’de Hukuk bölümünden mezun olacaklardır.

Lisans tamamlama programı sadece UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı vasıtasıyla kayıt olan öğrenciler için geçerli olacaktır.  

KAYIT İÇİN GEREKEN BELGELER;

 Lisans tamamlama programına kayıt olmak isteyen öğrenciler, kayıt için gereken belgeler aşağıdaki belgeleri ile başvurmanız gerekmektedir.
1) Ön lisans Diplomasının Aslı , ve Noterden Tasdikli Sureti Apostilli2) Ön lisans  Not Dökümü  Yıl Sonu Notları Apostilli 3) Adli Sicil Kaydı; Apostilli 4) Sağlık Raporu ( tek dr imzalı yeterli – Apostilli 5) Nüfus Kayıt Örneği , Vilayet Makamından Apostilli.6) Pasaport Fotokopisi ( Pasaport en az 2 yıllık olması önerilir. )7) Taahhütname Ailesi Yaşam Masraflarını Karşılayacağına Dair Noterden Belge. Apostilli8) İkametgah Nüfus müdürlüğünden alınacak. Apostilli9) 6 Adet Fotoğraf
Üniversite yıllık harç ücreti : 1500 Dolar ( İki Eşit Taksitte ödeyebilirsiniz.)

YanıtlaYönlendir